DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12-13 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657 +31 619 240 683
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

ZATRUDNIMY ELEKTRYKÓW DO NIEMIEC                                                                                                                                         PRACA OD STYCZEN 2018

PRACODAWCA: NIEMIECKA AGENCJA PRACY

Firma zapewnia:
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
• Pracę na pełny etat + nadgodziny
• Progresywny system wynagradzania od 11,80 do 12.50  € / godz.+ 400 € netto/m-c  (dieta)
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na warunkach
niemieckich

Oczekiwania Pracodawcy:
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe: elektryk, elektromechanik
• Uprawnienia SEP do 1 kV
• Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku (minimum 3 lata)
• znajomość języka niemieckiego co najmniej podstawy.
• Prawo jazdy kat. „B” i wlasny samochod (wymog konieczny).

Zadania:
• Wykonywania prac związanych z produkcją, w tym okablowanie, montaż, podłączanie części, urządzeń, modułów aparatury elektrycznej, sterowniczej
i kontrolnopomiarowej.Ofery Pracy dotycza przewaznie płd. niemieckich Landów:                                                                 Bawaria, Baden Wurtterbergia Hessen

Dojazd do Niemiec po stronie Pracownika.

Aplikacje CV Email:  [email protected]
T: +31 619 240 683   T:+48 515 526 657