DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Quality Welding Services
  • Kontakt: Małgorzata Kozik
  • Telefon: 797052810
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Międzynarodowa Agencja Pracy QWS Quality Welding Services w Gliwicach poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: SPAWACZ MAG 135, okolice Ulm.

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spawacza
  • ważny certyfikat MAG 135
  • wymagane minimum podstawy języka niemieckiego (wystarczy 1 osoba na team) + ewentualnie inne języki obce
  • mile widziane własny środek transportu (wystarczy 1 auto na team)

Oferujemy:

  • zarobki w okolicach 3000 euro na rękę (15 Eur netto, za przepracowaną godzinę)
  • 2- letni kontrakt na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • darmowe zakwaterowanie organizowane po stronie firmy
  • opiekę koordynatora