MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Praca od zaraz na niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony bezpośrednio z niemieckim pracodawca bez polskich  podwykonawców. Nasze działania nie maja żadnego wpływu na umowę o prace.

Niemiecka komunikacja miejska poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca autobusu kat.D

Miejsce pracy: 50 km od Ulm

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego: podstawy
  • doświadczenie min. 6 mies
  • prawo jazdy kat. D

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda komunikacja miejska/podmiejska, albo turystyka

WYNAGRODZENIE:

  • kwatera kolo zajezdni
  • Urlop 30 dni
  • PREMIA NA START 1000€!
  • Mozliwa praca w weekendy, bez dzielonych sluzb.
  • Dienstzeiten: zmiana 5-6-5-dni w tygodniu, czyli co 2 albo co 3 weekend w pracy. mozliwy system co 6-7 tyg 5-6 dni wolne
  • 185 godzin na miesiac, nadgodziny sa mozliwe
  • € 18,00/godz.
  • Dodatki za zmiany nocne 21.00-5.00 Uhr: 23%, niedziela: 30%, dni wolne/swieta: 100%,
  •  Diety: od 8 godz. € 6,-/dzien, od 12 godz. € 12,-/dzien
  • Urlaubsgeld: € 645,- w lipcu
  • Weihnachtsgeld € 1000,- listopad
  • Premie od € 1000, do € 1700 w zaleznosci od doswiadczen i przepracowanego czasu w firmie
  • + premia za jazde bezwypadkowa! + premia za niechorowanie!
  • dodatkowa emerytura firmowa (obok panstwowej)
  • ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne opłacane przez pracodawcę

Proszę o życiorys na:

[email protected]

(proszę z dopiskiem Kierowca autobusu Ulm!)