DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 1 500 EUR/m-c
  • Firma: Caring Personnel
  • Kontakt: Małgorzata Strzelecka
  • Telefon: + 48 501 710 100
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka
Firma  Caring Personnel Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opiekunka seniora od 29.03! Zastępstwo na 2 msc!

Pan Albrecht mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości położonej w okolicy Stuttgartu. Senior (92 lat, 166 cm, 70 kg) jest jeszcze w wielu czynnościach samodzielny, porusza się bez balkonika. Choruje na nadciśnienie i lekką demencję. Bywa zapominalski i lekko zdezorientowany. Przesypia noce. Podopiecznemu należy pomagać przy higienie ciała oraz zmianie odzieży. Senior ma ugodowy charakter, lubi oglądać TV, drzemać. Uwielbia czekoladę. Seniora odwiedzają synowie, córki oraz wnuki. W pobliżu znajdują się sklepy. Przepiękna okolica daje możliwości spacerowania oraz odprężenia w czasie pauzy. Opiekunka ma do swojej dyspozycji całe piętro z oddzielną łazienkę oraz dostęp do Internetu.

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń: +48 501 710 100

CARING PERSONNEL - legalna praca w Niemczech

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Aktualne referencje
  • Opiekunka może być osobą palącą
  • Prawo jazdy nie jest wymagane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w czynnościach higienicznych oraz myciu
  • Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu się
  • Wsparcie podczas jedzenia posiłków

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o jedną umowę

  • Atrakcyjne zarobki
  • Ubezpieczenie zdrowotne zarówno podczas pobytu w Polsce jak i za granicą
  • Możliwość zatrudnienia także na warunkach niemieckich lub Gewerbe
  • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie na czas wyjazdu
  • Długość zlecenia dopasowana do dyspozycyjności opiekunki
  • Kompleksowa organizacja wyjazdu i pokrycie kosztów podróży
  • Sprawdzone miejsca pracy na terenie całych Niemiec

  • CARING PERSONNEL jest agencją zatrudnienia rekrutującą pracowników do opieki nad osobami starszymi w Niemczech.  Za cel stawiamy sobie maksymalizację zadowolenia Klientów oraz Opiekunek, osiągamy to dzięki współpracy opartej na dialogu, godnym warunkom pracy i płacy, zapewnieniu bezpieczeństwa oraz właściwemu dopasowaniu ofert. Czuwamy nad Tobą i komfortem Twojej pracy.