HYDRAULIK - MONTER INSTALATOR INSTALACJI SANITARNYCH, GRZEWCZYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IMS GmbH
  • Kontakt: IMS Gütersloh
  • Telefon: 004952412349048
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

HYDRAULIK - monter instalator instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych na terenie Niemiec

Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydatadla dla monterow instalacji elektrycznych na terenie Niemiec.

Zarobki: 12,50 €/h Brutto + 6€ diety do godziny Netto

Wymagania:

§  wykształcenie w zawodzie hydraulika lub wieloletnie  doświadczenie na danym stanowisku

§  komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

§  czytanie rysunków technicznych,

§  umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej

§  samochód na wyjazd mile widziany

Opis stanowiska:

§  wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych (bialy montaz)

§  montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego

§  instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali szlachetnej

§  instalacja rur HT i SML (rury żeliwne)

§  układanie przewodów wodno- kanalizacyjnych

§  montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej

§  przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji

Nasza oferta:

§  wynagrodzenie 12,50€ brutto/h + 6€ dieta netto za każda przepracowana godzine

§  umowę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim

§  zorganizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez Pracodawce

§  wyplacane cotygodniowe zaliczeki za biezacy tydzien

§  odprowadzanie składek zdrowotno-emerytalnych

§  wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)

§  możliwe nadgodziny

§  terminowo wypłacane wynagrodzenie

§  dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne

§  opieka polskiego konsultanta na czas zatrudnienia

-Dodatkowo:

§  Premia 200€ za polecenie Pracownika Firmie

Lokalizacja: Hannover, Kassel, Hamburg

Kontakt:

praca(a)ims-zeitarbeit.eu

0049 5241 234 90 48

0049 176 1000 30 39

IMS GmbH

Königstraße 38

33330 Gütersloh