dodano 7 miesięcy temu

CNC tokarz/frezer, niemiecka Umowa

Tuchenbach Niemcy
Wyświetleń: 1317Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

TOKARZ CNC / FREZER CNC, OBSŁUGA LUB PROGRAMOWANIE,

DO WYBORU /  PRACA W NIEMCZECH.

FIRMA IMS GMBH poszukuje kandydatow na stanowsiska:

TOKARZA CNC i FREZERA CNC operatora lub progrmiste maszyn CNC

Stawka: od 15,00  -  18,00 €/h Brutto +60€ diety dziennej netto

 Dodatkowo: § Premia 500€ za polecenie Pracownika Firmie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         obsluga lub ustawianie lub programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn,

·         uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (np: Fanuc,   Sinumerik, Mazak, Heidenhain)

·         obsługa urządzeń i elektronarzędzi

·         umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania

·         dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi

·         kontrola i pomiar części

·         dbałość o wysoką jakość wytwarzanych części

·         kontrola jakości, usuwanie usterek, wprowadzanie korekt

·         możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn

WYMAGANIA:

·         umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

·         wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne lub doświadczenie w pracy na maszynach CNC

·         otwartość na rozwój zawodowy

·         umiejętność czytania rysunku technicznego i rozwiązywania problemów technicznych

·         umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr)

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym

·         umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w wykonywaniu zadań

·         komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikacje w pracy

·         sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

·         własny samochod na wyjazd do pracy, mile widziany

NASZA OFERTA:

·         stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony tlumaczona na jezyk polski

·         legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

·         możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

·         świadczenia na święta i urlop

·         pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych

·         dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny

·         zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

·         wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze  oraz skrzynke z narzedziami)

·         dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie

·         terminowo wypłacane wynagrodzenie

·         indywidualnie ustalany termin wyjazdu

·         opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

Lokalizacje: Nürnberg, Flensburg, Neubrandenburg, Hamburg, Erlangen

 W lokalizacji Flensburg:

- Stawka godzinowa na start wynosi: 16,27€/h brutto

- Po trzech miesiacach: 16,96€/h

- Ekstra Premia 100€ za prace w sobote

- Ekstra premia 100€ za prace w niedziele

- Za prace nocna od godz 23:00 do 6:00 rano – dodatkowo 25%

- Za prace w niedziele od godz 00:00 do 24:00 – dodatkowo 50%

 - po 5 miesiacach pracy premia inflacyjna w ratach 2300€

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:

E-Mail: [email protected]

Mobil: 0049 176 1000 30 39

IMS GmbH

Königstraße 38

33330 Gütersloh

Pozdrawiamy serdecznie

IMS GmbH Team

Regulamin portalu Jober.pl

IMS GmbH

+4917610003039
Osoba Kontaktowa
IMS Gütersloh