dodano ponad 2 lata temu

OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI OD 20.04! Stawka 1450 EURO plus bonus wielkanocny!

Trier Niemcy
1450  EUR / m-c
Wyświetleń: 43Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Caring Personnel Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opiekunka seniorki z okolic Trier

Podopieczna mieszka samotnie w domku jednorodzinnym w miasteczku w pobliżu Trier. Jest spokojną, przemiłą seniorką. Porusza się samodzielnie oraz samodzielnie korzysta z toalety (profilaktycznie nosi pieluchomajtki). Podopieczna wszystko chętnie je, lubi owoce. Dla wygody opiekunki jest do dyspozycji samochód.

Miejsce pracy: Trier/Niemcy

WYMAGANIA:

  • Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Aktualne referencje
  • Opiekunka może być osobą palącą
  • Prawo jazdy mile widziane

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Pomoc w czynnościach higienicznych oraz myciu
    • Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu się
    • Wsparcie podczas jedzenia posiłków
    • Robienie zakupów

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o jedną umowę

    • Atrakcyjne zarobki
    • Ubezpieczenie zdrowotne zarówno podczas pobytu w Polsce jak i za granicą
    • Możliwość zatrudnienia także na warunkach niemieckich lub Gewerbe
    • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie na czas wyjazdu
    • Długość zlecenia dopasowana do dyspozycyjności opiekunki
    • Kompleksowa organizacja wyjazdu i pokrycie kosztów podróży
    • Sprawdzone miejsca pracy na terenie całych Niemiec

    • CARING PERSONNEL jest agencją zatrudnienia rekrutującą pracowników do opieki nad osobami starszymi w Niemczech.  Za cel stawiamy sobie maksymalizację zadowolenia Klientów oraz Opiekunek, osiągamy to dzięki współpracy opartej na dialogu, godnym warunkom pracy i płacy, zapewnieniu bezpieczeństwa oraz właściwemu dopasowaniu ofert. Czuwamy nad Tobą i komfortem Twojej pracy.