• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DAKO JOB CENTER
  • Kontakt: Rekrutacja
  • Telefon: 660575858
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Trewir
  • Państwo: Niemcy
Opis stanowiska

Praca na tartaku, praca fizyczna; praca przy wycince i obróbce drzew, przycinanie desek; przenoszenie desek; przygotowanie do wysyłki, zazwyczaj praca na powietrzu.

Wymagania stanowiska

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy.
  • Własny samochód.
  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowę o pracę, ubezpieczenie i karta EKUZ.
  • Gwarantowane wyposażone zakwaterowanie.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Bardzo dobre warunki pracy i płacy.
  • Zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do pracy na terenie Niemiec