DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Europajob
  • Kontakt: Europajob
  • Telefon: 123490992
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

-  obsługa wózka widłowego 4- widłowego

-  bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu / palet/

-  załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

 - mile widziane doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego np. typu LINDE z 4 widłami oraz

doświadczenie przy rozładunku i załadunku towarów np w branży spożywczej uzupełnianie dokumentów dostaw

- konserwacja wózków widłowych

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego poziom komunikatywny

-  minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu wózków widłowych

- pełna dyspozycyjność

- doświadczenie w manipulacji wózkiem z dużym załadunkiem (palety)

- umiejętność pracy samodzielnej

- niezawodność i elastyczność

Oferujemy:

- stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w ok. Lipska na pełny etat

- pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta)

- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

- możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,

- zwrot kosztów za badania lekarskie oraz kartę EKUZ

- zakwaterowanie oddalone od 4- 6 km od miejsca pracy

- możliwość dalszego rozwoju w firmie

- opiekę polskiego koordynatora oraz Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.