MONTER MASZYN BUDOWLANYCH → OD 18€ BRUTTO/H

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 18 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  • montaż elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych komponentów i części
  • kontrola jakości montowanych części (fabryka walców)
  • praca w systemie trzyzmianowym
Wymagania stanowiska
  • znajomość języka niemieckiego (min. B1)
  • wykształcenie zawodowe mechanik, ślusarz, mechanik przemysłowy, spawacz, mechanik maszyn rolniczych i budowalnych lub pokrewne (firma wymaga przedłożenia świadectwa zawodowego)
  • wymagane doświadczenie na w/w stanowiskach
  • punktualność
  • samodzielność
Oferujemy
  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (stawki od 18€ brutto/h)
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • bezpłatne ubrania robocze wysokiej jakości
  • długotrwałą pracę w renomowanej firmie
  • dodatek nocny od godziny 20