DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment
  • Kontakt: OTTO Work Force Recruitment
  • Telefon: +48 12 21 33 102
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tłumacz
Wykorzystaj znajomość niemieckiego i zacznij pracę w magazynie z produktami spożywczymi znanej sieci supermarketów. Rewelacyjne zarobki są na wyciągnięcie ręki – nie czekaj, aplikuj!

Lokalizacja: Niemcy

Twoje zadania?

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za tłumaczenia między przełożonymi a pracownikami i ich wdrożenie do pracy. Ale przede wszystkim będziesz zajmować się kompletacją zamówień dla sieci sklepów spożywczych i przygotowaniem ich na czas do bezpiecznego transportu.

Co gwarantujemy?

· Rewelacyjna stawka 14-15 euro/godzinę!

· Mieszkanie na bardzo atrakcyjnych warunkach za tylko 9 euro dziennie!

· Praca zmianowa 06:30-14:30 i 14:30-22:30

· Gwarantowane minimum 151 godzin pracy w miesiącu!!

· Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego

· Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

· Niemiecka umowa o pracę tymczasową

· Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności

· Pracę dla dużej i znanej firmy

· Stabilność zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami

· Możliwość podpisania umowy bezpośredniej z firmą, w której pracujesz po 9 miesiącach!

· Możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy

Zainteresowany? ZADZWOŃ +48 12 21 33 102, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.