• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Marta
  • Kontakt: Klaver
  • Telefon: 577901944
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Stolarz- praca w Niemczech!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy.

Zakres obowiązków:

  • ·         produkcja mebli

Wymagania:

  • ·         wykształcenie kierunkowe lub na podobnym stanowisku
  • ·         doświadczenie zawodowe
  • ·         wymagane prawo jazdy kat. B oraz samochód
  • ·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • ·         atrakcyjna stawka godzinowa
  • ·         kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Marta tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,mięso wołowe” – oddzwonię! [email protected]