Klaver sp z o o
KlaverTeam
dodano 11 dni temu

Stolarz budowlany - praca w Niemczech- DARMOWE zakwaterownie!

Stuttgart Niemcy
Wyświetleń: 93Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Stolarz budowlany - praca w Niemczech- DARMOWE zakwaterowanie!

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem stolarza

- stolarz meblowy: praca na warsztacie oraz montaż

- stolarz budowlany: produkcja i montaż okien, drzwi

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

-  sumienne wykonywanie powierzonych zadań

- prawo jazdy oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę
  • pomoc w uzyskaniu dodatków socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenia i rosnące stawki godzinowe
  • dodatki za pracę w nocy, niedzielę, dni wolne od pracy oraz nadgodziny

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Regulamin portalu Jober.pl

Częstochowa, Polska
+48570901414
Osoba Kontaktowa
KlaverTeam
strona www:
www.klaverteam.com