DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ArenaWork s.c
  • Kontakt: Monika
  • Telefon: 797 797 722
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzedawca

Firma ARENAWORK obecnie poszukuje dla niemieckiego kontrahenta pracownika na stanowisko:

SPRZEDAWCA

 Miejsce pracy: Backnang niedaleko od od Stuttgartu / Niemcy

więcej szczegółów oraz aplikować prosimy bezpośrednio z naszej strony:

(skopiuj powyższy link i wklej do przeglądarki)

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie mile widziane

OBOWIĄZKI:

  • praca w sklepie mięsnym

 PRACODAWCA OFERUJE:

  • praca w niemieckiej firmie
  • niemiecka umowa o pracę
  • możliwość skorzystania z mieszkania zorganizowanego przez pracodawcę

WYNAGRODZENIE:

  • 13 EUR/h brutto

 MIEJSCE PRACY:

  •   Backnang niedaleko od Stuttgartu / Niemcy

UWAGA!

W celu usprawnienia procesu rekrutacyjnego proszę aplikować bezpośrednio z naszej strony internetowej:

Jeśli jest to niemożliwe prosimy o przesłanie szczegółowego CV ze zdjęciem na adres email: "[email protected]" z dopiskiem "sprzedawca - Stuttgart".

więcej naszych ofert pracy w Niemczech:

https:/facebook.com/arenawork.eu/