• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sabina Chudko
  • Telefon: +48 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

STOLARZ/MALARZ/ELEKTRYK

→ 14€/h+45€ diety dziennej!!

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Opis stanowiska

  • praca na budowie w regionie Bayern lub Baden-Württemberg
  • stanowisko dopasowane do wykształcenia oraz doświadczenia
  • poszukujemy osób z doświadczeniem jako elektryk, malarz, stolarz itp.
  • montaż instalacji elektrycznych na budowach
  • malowanie, tapetowanie, szpachlowanie budynków
  • montaż okien i drzwi

Wymagania stanowiska

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego (A2 - wymóg konieczny!)
  • doświadczenie w pracy jako fachowiec (np. elektryk budowlany, stolarz, malarz itp.)
  • chęć rozwoju zawodowego
  • mile widziane prawo jazdy i auto
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • jeśli jesteś fachowcem, skontaktuj się z nami - dopasujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie; 14€ brutto/h + 45€ diety dziennej!
  • możliwość zapewnienia mieszkania (odpłatnie)
  • niemiecką umowę o pracę
  • darmowe ubranie robocze
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek