DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Randstad
  • Kontakt: Patrycja Suchorowiec
  • Telefon: +48 605 124 649
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma Randstad obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

pracownik obsługi lotniska

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci szlifować język? Chcesz zwiedzić inny kraj?
Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Niemiec!

OCZEKUJEMY:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • chęci do wyjazdu zagranicę na min. kilka miesięcy
  • gotowości do pracy fizycznej
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa bagażu pasażerów lotu
  • Przenoszenie bagażu do właściwych obszarów
  • kontrola prawidłowego kursu bagaży
  • załadunek i rozładunek samolotów
  • czyszczenie samolotów

OFERUJEMY:

  • pracę za granicą za pośrednictwem największej agencji pracy w Niemczech: Randstad Niemcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • wsparcie w relokacji i w formalnościach na miejscu
  • możliwość wyjazdu w większej grupie i pracy wśród swoich
  • możliwość nawiązania stałej współpracy bezpośrednio w firmie niemieckiej

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 605 124 649 lub adresem e-mail: [email protected]