PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM (PRACA W DE)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Pronobel
  • Kontakt: Pronobel
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze HR zapewniając profesjonalną obsługę na etapie rekrutacji i zatrudnienia. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy w zakresie Obsługi Klienta Niemieckiego:

Pracownik ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim  (Praca w DE)

MIEJSCE PRACY: NIEMCY

Nadrenia - Palatynat

Obowiązki:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim,
  • obsługa procesów personalnych,
  • przedstawianie klientom profili kandydatów do podjęcia pracy,
  • załatwianie bieżących spraw w biurze,
  • koordynacja projektów oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,
  • realizacja bieżących zapytań od klientów i utrzymywanie dobrych relacji.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w kontakcie z klientem niemieckojęzycznym,
  • umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, komunikatywność,
  • dynamiczne i kreatywne rozwiązywanie bieżących spraw,
  • kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie,
  • stacjonarną pracę biurową,
  • rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,
  • profesjonalne narzędzia pracy.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu jober.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04); zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, że Pronobel Sp. z o.o. spełnia obowiązek informacyjny: www.pronobel.pl

Kandydatów prosimy o uwzględnienie w dokumentach aplikacyjnych poniższych zapisów:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

„Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku poprzez wykorzystywanie fotografii cyfrowej zamieszczonej w moich dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”