• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 24 EUR/h
  • Firma: time2work
  • Kontakt: Angela Mosch
  • Telefon: +48 502 084 036
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Firma time2work obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

WYMAGANIA:

  • wyższe wykształcenie,
  • nostryfikacja – uznanie dyplomu polskiej pielęgniarki na terenie Niemiec,
  • minimum roczne doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy – mile widziane,
  • własny samochód – mile widziane,
  • kultura osobista.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W ramach tej oferty pielęgniarka/pielęgniarz będzie odpowiedzialna/y za kompleksową opiekę i wsparcie starszych ludzi przebywających w domach opieki. Do obowiązków będzie należało:

  • wspieranie ludzi starszych w codziennych czynnościach,
  • planowanie i realizacja kompleksowej opieki pielęgniarskiej nad osobą starszą,
  • zapobieganie zagrożeniom zdrowotnym.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne zarobki 24 euro brutto/h + dieta w wysokości 15 euro netto dziennie,
  • dodatek za pracę w Święta (100%), niedziele (50%) i nocy (25%),
  • 8000 euro premii wypłacanej co 3 lata,
  • ubezpieczenie,
  • pracę z możliwymi nadgodzinami,
  • pomoc w organizacji wyjazdu,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • pokryte koszty podróży,
  • opiekę polskiego rekrutera na wszystkich etapach zatrudnienia,
  • rabat 10% na rozliczenie podatku dochodowego w firmie TimeTax.

Masz pytania, skontaktuj się z nami!

[email protected]

+48
504 603 489

+48 502 084 036