• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Work On Personal LTD
  • Kontakt: Agnieszka Młynarczyk
  • Telefon: 518461875
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz

MALARZ

Zadania:

- prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji

- lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych

- prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

- kładzenie wszelkiego rodzaju tapet

Profil kandydata:

- wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe (mile widziane 3-5 lat)

- prawo jazdy B + samochód (pożądane)

- absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy

- komunikatywna znajomość j. Niemieckiego

Oferujemy :

-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie od 13,50 €/ h + diety godzinowe  5 €/ h
-pomoc w zakwaterowaniu

Premia w wysokości 2.000 € (wypłacana w dwóch transzach, pierwsza 1.000 € brutto po przepracowanych 6 miesiącach i druga polowa po przepracowaniu 12 miesięcy)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres [email protected] w tytule maila prosimy o wpisanie „malarz Niemcy imię i nazwisko”  Kontakt telefoniczny od PN-PT od 09:00-17:00 pod nr Tel 518 461 875

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.