DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SIEGER Personaldienstleistungen
  • Kontakt: Karol Sieger
  • Telefon: +491772594870
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca ADR

Poszukujemy polskich kierowców z kat. C, E, ADR.

Miejsce pracy: Niemcy

Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym).

OBOWIĄZKI:

- transport paliw płynnych

- samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

WYMAGANIA:

- dobry, komunikatywny niemiecki

- prawo jazdy kat. C+E

- uprawnienia ADR, rozszerzone (cysterny)

- gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta

OFERUJEMY:

- atrakcyjne,wypłacane regularnie  zarobki

- niemiecka umowa o pracę

- szkolenie przygotowujące

- system 4/1

- zakwaterowanie

-możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dzieci

-zarobki 3.000-4.000 € brutto

Karol Sieger

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: [email protected],  +491772594870