Magdalena Chwastek
dodano 8 miesięcy temu

Elektryk przemysłowy- Niemcy

Stuttgart Niemcy
Wyświetleń: 1704Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Powyżej 4 lat

Nieważne czy stawiasz pierwsze kroki za granicą czy może masz już doświadczenie w podróżach zawodowych – kluczem do sukcesu są nie tylko Twoje umiejętności zawodowe, ale również profesjonalna firma, która zadba o każdy aspekt Twojego zatrudnienia.W abacent starannie dobieramy oferty mieszkaniowe, współpracujemy jedynie z zaufanymi partnerami i zawsze jesteśmy tu, aby wesprzeć Cię, gdy tego potrzebujesz. Otwórz drzwi do nowych możliwości i dołącz do naszego zespołu już dziś.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta elektryków w miejscowości Stuttgart(możliwe również inne miejscowości). Rozpoczęcie pracy: 10.06.2024

Oferujemy:

• stawka od około 14,00 €. Stawki ustalane są indywidualnie na podstawie kwalifikacji pracownika

• przyzwoite, opłacone przez nas zakwaterowanie od poniedziałku do niedzieli w pobliżu miejsca pracy z dostępem do kuchni

• od 300,00 € - 500,00 € premii za polecenie innego pracownika. Wysokość premii zależy od kwalifikacji osoby polecanej

• umowę o prace na czas nieokreślony na niemieckich warunkach

  • diety

Zadania:

• instalacje przemysłowe

• układanie kabli i tras kablowych

• montaż lamp

Wymagania:

• minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie

• uprawnienia SEP lub świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie - warunek konieczny

• język niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikacje w miejscu pracy (to wazne, ta oferta nie jest dla osob bez jezyka!)

• samochód (wymóg konieczny)

Regulamin portalu Jober.pl

abacent Personalservice GmbH

+49 172 6345 131
Osoba Kontaktowa