• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 100-2 300 EUR/m-c
  • Firma: Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: 577255615
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Firma Nowi Consulting działa na rynku polskim już trzeci rok. Zajmujemy się rekrutacją bezpośrednią, tzn. pracownik nie podpisuje umowy z agencją pracy ani w Polsce, ani za granicą, tylko bezpośrednio z firmą, w której będzie pracował. Działamy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej, dla których to prowadzimy cały czas rekrutacje na stanowiska produkcyjne średniego i wyższego szczebla.

Elektryk do montażu szaf sterowniczych bez znajomości języka

Miejsce pracy: Stuttgart
       Region: Niemcy
Wynagrodzenie: 9 tys. zł netto

Opis stanowiska:

  • prace jako elektryk w zakładzie przemysłowym przy składaniu szaf sterowniczych

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie elektryka przemyslowego,
  • nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego!
  • chęć do relokacji za granicę.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej,
  • niemiecką umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych, podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, 2100 e netto przy pierwszej grupie podatkowej,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • bezpłatne tłumaczenie życiorysów,
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Więcej szczegółów nt. oferty oraz innych ofert pracy pod numerem telefonów 510 255 614lub 577 255 615.