DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-3 500 EUR/m-c
  • Firma: InJobs
  • Kontakt: Agnieszka Młynarczyk , Karolina Dorflinger
  • Telefon: 572 151 672
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Obecnie dla naszych klientów w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko :

Elektryk

Stawki od :

15,00 €/h brutto + 8 €/h netto diety - WYMAGANY DOBRY NIEMIECKI , UKONCZONA SZKOŁA ZAWODOWA W ZAWODZIE ELEKTRYK , AKTUALNY SEP

13,00 €/h netto ( na rękę) + darmowe mieszkanie przez pracodawcę, brak zeitkonta ( wszystkie godziny + nadgodziny wypłacane w miesiącu)

12,50 + 35 dieta + mieszkanie opłacone prze pracodawcę brak zeitkonta ( wszystkie godziny + nadgodziny wypłacane w miesiącu)

Jest możliwość pracy w duecie ( jedna osoba ze znajomością j. niemieckiego )

Wymagania:

aktualne uprawnienia SEP

auto na dojazd do Niemiec

min. podstawowa znajomość j. niemieckiego

mile widziane ukończenie szkoły w zawodzie elektryk


Osoba odpowiedzialna za rekrutację w dziale elektryk :

Agnieszka Młynarczyk

Tel: 572 151 672Dla naszych klientów w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko :

Hydraulik

Stawki od:

15 €/h brutto + 8 €/h diety netto do każdej przepracowanej godziny (od 3000€ na rękę, nie licząc nadgodzin) WYMAGANY DOBRY NIEMIECKI , UKONCZONA SZKOŁA ZAWODOWA W ZAWODZIE ELEKTRYK

13,00 €/h netto ( na rękę) + darmowe mieszkanie przez pracodawcę, brak zeitkonta ( wszystkie godziny + nadgodziny wypłacane w miesiącu)

Osoba odpowiedzialna za rekrutację w dziale Hydraulik :

Karolina Dorflinger

Tel. +48 572 363 613

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17/4, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info injobs.pl "

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"