PinPoint BV
Dawid Wojciechowski
dodano 5 dni temu

Szlifierz Odlewów

12.5-22.5  EUR / h
Wyświetleń: 35Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Poszukujemy Zmotywowanych Szlifierzy Odlewniczych oraz Kontrolerów Jakości (m/w/d) – Praca w Stadtallendorf

Lagler & Becker Gussbearbeitung GmbH, nowoczesny dostawca usług w zakresie obróbki odlewów dla renomowanych firm na terenie Niemiec i Europy, poszukuje Szlifierzy Odlewniczych oraz Kontrolerów Jakości do naszego zakładu w Stadtallendorf, w centralnych Niemczech.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z odlewami lub jesteś gotów do nauki, a do tego cenisz sobie stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazne środowisko pracy, ta oferta jest dla Ciebie!

Stanowisko: Szlifierz Odlewniczy

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie zadziorów, korozji i innych niedoskonałości z odlewów przy użyciu szlifierki kątowej, młotka pneumatycznego i narzędzi pneumatycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w podobnych pracach z narzędziami pneumatycznymi.
  • Aktualne badania G25 (prace wymagające prowadzenia pojazdów, obsługi i nadzoru) oraz zaświadczenie lekarskie (możliwość uzyskania na miejscu).
  • Znajomość jednego z języków: polskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub rumuńskiego.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 12,50 - 22,50 €/godz. (model premiowy) plus dodatki zmianowe.
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.
  • Zapewnione ubrania robocze i niezbędny sprzęt.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia.

Stanowisko: Kontroler Jakości

  • Kontrola wizualna powierzchni zewnętrznych odlewów przy użyciu lampy i wzroku.
  • Kontrola wnętrza odlewów przy użyciu lustra, lampy lub endoskopu.
  • Oznaczanie braków produkcyjnych i rejestrowanie wyników pracy.
  • Drobne prace naprawcze na odlewach (np. frezowanie ręczne).

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna.
  • Doświadczenie w pokrewnej dziedzinie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: minimum 16 €/godz. plus dodatki za zmiany.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Kompleksowe szkolenie wstępne (badanie lekarskie G25, kurs na operatora suwnic, mentoring).

Godziny pracy:

  • Zmiana poranna: 06:00 - 14:00
  • Zmiana popołudniowa: 14:00 - 22:00
  • Zmiana nocna: 22:00 - 06:00

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Stałe zatrudnienie: oferujemy długoterminową współpracę i stabilne miejsce pracy.
  • Model premiowy: wynagrodzenie zależne od Twojej efektywności.
  • Profesjonalne szkolenia: dokładne i indywidualne szkolenia wstępne oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień.
  • Perspektywy rozwoju: zapewniamy możliwości awansu zawodowego.
  • Program premiowy za polecanie pracowników: dodatkowe wynagrodzenie za rekomendację nowych osób do pracy.

Regulamin portalu Jober.pl

PinPoint BV

Kevelaer, Niemcy
+491735206536
Osoba Kontaktowa