DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11-12 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: St. Blasien
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Pracownik produkcji / Montaż

-> 12€+20€-> St.Blasien

Miejscowość: St. Blasien, Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż hydraulicznych i elektrycznych elementów,
  • montaż części do zamiatarek,
  • praca w systemie 2 zmianowym,
  • możliwość nadgodzin,
  • możliwość pracy w soboty.

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • wynagrodzenie początkowa 11€ brutto/h +20€ diety dziennej,
  • stawka rosnąca po 6 tygodniach 12€ brutto/h +20€ diety dziennej,
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie),
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • długotrwała współpraca.

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2/B1),
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • mile widziane prawo jazdy i samochód na dojazdy do pracy,
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub montażu,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • odpowiedzialny stosunek do pracy.

Prosimy o wyrażenie zgód

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 0000554469, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Jana Łangowskiego 1/1 , (45-031), Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."