PRACOWNIK PRODUKCJI / MONTAŻU → IDEALNA PRACA DLA KOBIET

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 1 250 EUR/m-c
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Miejscowość

96337 Ludwigsstadt

Opis stanowiska

  • montaż małych części medycznych
  • obsługa urzadzeń
  • przygotowywanie materiałów
  • pakowanie częsći medycznych
  • kontrola jakości

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
  • doświadczenie w pracy przy produkcji
  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym
  • mile widziane auto i prawo jazdy (1 osoba na 4 powinna posiadać auto)
  • dyspozycyjność- możliwość pracy w SOBOTY

Oferujemy

  • niemiecką umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie- od 1250€ netto/miesiąc
  • darmowe zakwaterowanie