DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-14 EUR/h
  • Firma: SPP DIREKT
  • Kontakt: SPP DIREKT
  • Telefon: 0048725175692
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Serdecznie witamy w SPP-Direkt

Szukamy od zaraz PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO dla naszego Klienta w miejscowosci Föritztal

Jako specjaliści w pośrednictwie pracy oferujemy kandydatom atrakcyjne oferty pracy z interesującymi zadaniami w renomowanych firmach.

Szukasz nowego wyzwania jako PRACOWNIK MAGAZYNOWY rowniez dla PAR

W takim razie nasz Klient jest właściwym miejscem dla Ciebie!

TWOJE ZADANIA:

 kontrola jakosci

 Przygotowywanie i obsluga maszyn profili aluminiowych

 Pakowanie towaru

 Pomoc w roznych pracach magazynowych

NASZE WYMAGANIA:

 Gotowosc do pracy na zmiany

 Doswiadczenie zawodowe pracownik magazynowy

 Znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana ale to nie wymog konieczny

 Mile widziane osoby mobilne – warunek konieczny

OFERUJEMY:

 Stwka godzinowa 13,50 Euro brutto

 Dodatki branzowe po 6 tygodniach

 Dodatki urlopowe i swiateczne

 Urlop do 30 dni (w zaleznosci od dlugosci zatrudnienia w firmie)

 Premie za polecenie pracownika do 1000 Euro

 Umowe o prace na czas nieokreslony w jezyku polskim

 Opieke przez nasz kompetentny Team

 Opieke 24 godziny/7 dni w tygodniu – jestesmy zawsze osiagalni

 Bezplatna odziez robocza

Czekany na Twoje CV!