MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Simmern/Hunsrück
  • Państwo: Niemcy

SZWACZKA KRAWCOWA

  • Pracodawca: CTC Service Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: Simmern/Hunsrück Niemcy
  • Wynagrodzenie: od 6000zł do 8000zł

Firma CTC Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą na śląsku poszukuje Pań lub Panów którzy będą pracowali na stanowisku szwaczki – krawca przy szyciu pokrowców na siedzenia samochodowe. Oferujemy pracę stałą w zachodniej części Niemiec.

Wymagania

·         mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

·         doświadczenie w zawodzie szwacza / szwaczki lub krawcowej

·         umiejętność szycia na maszynach przemysłowych

·         dyspozycyjność

·         pracowitość i zaangażowanie

Obowiązki

·         produkcja pokrowców skórzanych lub z tkaniny na siedzenia samochodowe

·         obsługa maszyn przemysłowych

Oferujemy

·         umowę o pracę na pełny etat na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

·         wynagrodzenie godzinowe

·         zakwaterowanie

·         finansowanie przejazdów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na: [email protected] lub bezpośredni kontakt telefoniczny 662 208 059.