• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Light-music-sound Łukasz Eckert
  • Kontakt: Łukasz Eckert
  • Telefon: 666110111
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy Operatorów prasy krawędziowej CNC marki TRUMPF.

Praca w niemieckiej fabryce w okolicach miasta Siegen.

Wymagane jest doświadczenie i własne auto.

Opis / Obowiązki:

  • Miejsce pracy: okolice miasta Siegen, Niemcy

  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

  • Umowa o pracę na okres stały z niemieckim producentem maszyn

  • Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 3-zmianowym, ok. 175 do 200 godz. miesięcznie. Praca w soboty możliwa

Główne zadania:

  • Ustawianie parametrów i obsługa prasy krawędziowej CNC marki Trumpf

  • Samodzielne ustawienie parametrów i wprowadzanie korekt

  • Obsługa narzędzi pomiarowych

  • Kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali

Wymagania:

  • Wykształcenie z dziedziny obróbki metali skrawaniem i udokumentowane doświadczenie jako operator CNC prasy krawędziowej marki Trumpf

  • Znajomości i umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, gdyż są polscy brygadziści

  • Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

+ 30 dni płatnego urlopu

+ 25% dodatek do stawki godzinowej przy pracy na nocną zmianę

Stawka brutto: od 11,50 do 12,50 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)

Zarobek miesięczny netto ok. od 1650 do 1850 euro

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 300 do 450 euro / mies.

Wyślij swoje aktualne CV na
[email protected]
z dopiskiem – CNC Siegen

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Współpracujemy z najlepszymi! Rekrutacja na zlecenie firmy PolFach.de

Pracadlaciebie.eu

działa przy firmie Light – Music – Sound Łukasz Eckert

Certyfikat KRAZ: 18303

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Light-Music-Sound Łukasz Eckert (pracadlaciebie.eu) moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Light-Music-Sound Łukasz Eckert z siedzibą przy ul. Górnej 9, w Serocku.