• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Unique Personalservice GmbH
  • Kontakt: Anna Skrzynska
  • Telefon: 0049 89 56827 192
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla naszego klienta w miejscowości Schwetzingen w okolicach Mannheim poszukujemy pracowników na magazynie z artykułami sportowymi

Zadania:
  • komisjonowanie artykułów sportowych
  • pakowanie
  • sortowanie
  • kontrola jakości
Wymagania:
  • gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
  • naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą oraz profesjonalne narzędzia pracy
  • długotrwałe zatrudnienie