OPIEKUNKA DO MAŁŻEŃSTWA W OK. SCHWEINFURT -361- BONUS ŚWIĄTECZNY DO 300 EUR !

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 1 300 EUR/m-c
  • Firma: Curaform 24
  • Kontakt: Małgorzata Laskowska
  • Telefon: 32/33-93-106 , - 107
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNYCH:  Pan 90 l ,80 kg, 170 cm, Pani  90 l, 84 kg, 170 cm , Państwo 2 x w tyg. w poniedziałki i środy chodzą do domu dziennej opieki.

Pan początki demencji, inkontynencja moczu, po wylewie, choroby serca, depresja. Porusza się z laską lub rollatorem. Dezorientacja co do miejsca. Upośledzony wzrok i słuch. Pan otwarty, lubiący kontakt z ludźmi. Wcześniej lubił podróżować, czytać, muzykę klasyczną, rozmowy, lubi spacery na wózku, oglądać telewizję.

Pani  inkontynencja, choroby serca, choroby układu krążenia, depresja. Porusza się z laską lub rollatorem. Upośledzony słuch i mocno upośledzony wzrok.  Pani spokojna i wycofana, przyjazna. Lubiła robótki ręczne, czytanie, podróże, teraz lubi spacery na wózku i słońce.

Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w mieszkaniu 70m2, 3 pokoje wieś,   sklepy 10min., kom. 1min. DLA OPIEKUNKI : pokój , Internet.

OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała (w tym intymnej), ubieraniu. Przypominanie o lekarstwach. Gotowanie, zakupy, pranie. Czasami praca w nocy – wyjścia do toalety. Ważne jest utrzymanie stałego rytmu dnia.

Wymagania: Pani, z doświadczeniem i komunikatywną znajomością niemieckiego, niepaląca

LOKALIZACJA: Schwebheim ( ok. Schweinfurt )

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:  18.11.2017.

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS- średnia krajowa

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Curaform24
ul. St.Moniuszki 7, 40-005 Katowice
Tel: +48 32/339 3105;  Mobil: +48 794409300
[email protected]