OPIEKUN / OPIEKUNKA DO MAŁŻEŃSTWA OK. SCHWEINFURT 390/01

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 1 100-1 300 EUR/h
  • Firma: Curaform 24
  • Kontakt: Małgorzata Laskowska
  • Telefon: 32/33-93-106 , - 107
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Pani 87 lat ze średnią demencją, inkontynencją (moczu), wysokim ciśnieniem.Porusza się samodzielnie z laską lub rollatorem, ryzyko upadku, pomaga przy transferach. Dezorientacja co do czasu, osób i miejsca. Osłabiony słuch.

Pana 88 lat  ze średnią demencją, inkontynencją (moczu). Porusza się samodzielnie z laską lub rollatorem, ryzyko upadku, pomaga w transferach. Dezorientacja co do czasu, osób i miejsca. Osłabiony słuch.  Niedosłyszy.

Państwo są osobami miłymi i przyjaznymi, lubią spacery, czytać gazety, oglądać TV. 4 x w tygodniu uczęszczają na zajęcia dla seniorów, nie ma dźwigania.

Mieszkają w domu jednorodzinnym 150m2, 7 pokoi, na wsi,  sklepy 7min., komunikacja 5min. Jest do dyspozycji rower.

OBOWIĄZKI: pomoc przy higienie ciała, czynnościach toaletowych, ubieraniu i rozbieraniu, przyjmowaniu płynów i posiłków. Umawianie i towarzyszenie w wizytach lekarskich.  Gotowanie (3 osoby w tym opiekun), zakupy, pranie, podlewanie roślin.

DLA OPIEKUNA: 2 pokoje, osobna łazienka, Internet, TV.

Lokalizacja : Mittelstreu ok. 50 km od Schweinfurtu

Rozpoczęcie zlecenia : ok. 10.10. 2018

 Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-opłacanie składek ZUS

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Curaform24
ul. St.Moniuszki 7, 40-005 Katowice
Tel: +48 32/339 3105;  Mobil: +48 794409300
www.curaform.pl
[email protected]