Katarzyna Machnik
dodano 13 dni temu

Kierowca CE/ PLANDEKA/ ok Schwedt nad Odrą/ BEZ JĘZYKA

2400-2950  EUR / m-c
Wyświetleń: 75Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Kierowca Zawodowy C+E – PLANDEKA BLISKO GRANICY (okolice Schwedt nad Odrą ; System: pon – pt lub 3/1;2/1;2/2 )

Zakres obowiązków kierowcy:

 Jazda na trasach dalekobieżnych po Niemczech

 Jazda naczepą typu: Plandeka

 Nowoczesna flota (marka Volvo); auta w pełni wyposażone

 Jazda w wymiarze 8-9 h / dzień; Głównie trasy dzienne

 Transportowany towar: papier, karton, materiały budowlane

 Bezpieczne przewożenie towarów zgodne z przepisami

 Udział w załadunkach, rozładunkach towaru

 Praca możliwa w opcji bez systemu lub 3/1;2/1;2/2

Wymagania firmy:

 DOŚWIADCZENIE: 6 msc

 JĘZYK: Nie jest wymagany Na miejscu pracują polscy dyspozytorzy

 UPRAWNIENIA: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E + kod 95

 Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym

Firma oferuje:

 Umowę o pracę na warunkach niemieckich

 WYNAGRODZENIE:

 Dla systemu 2/2: 1740 € brutto

 Dla systemu 2/1: 1930 € brutto

 Dla systemu 3/1: 2400 € brutto

 Dla opcji pon – pt: 2950 € brutto

+ diety 14/ 28 netto

 Dostęp do monitorowanego parkingu; kuchni, łazienki, Pokoi z dostępem do: mikrofali, pralki, suszarki, TV, internetu.

 Opiekę polskiego dyspozytora

 Firma posiada prywatne stacje benzynowe oraz myjnie samochodowe

 Stabilną pracę blisko granicy

 Niemieckie świadczenia socjalne: składki na niemiecką emeryturę, dodatek Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne

 Urlop w wymiarze 2/1: 14 dni; 3/1: 15 dni; 4/1: 16 dni; bez systemu: 24 dni

Regulamin portalu Jober.pl

Certus Recrutment

Wrocław, Polska
797774725
Osoba Kontaktowa