PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) MILE WIDZIANE PARY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9 EUR/h
  • Firma: Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
  • Kontakt: Fachowcy Meyer
  • Telefon: 71 756 27 10
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Pracownik produkcji wyrobów drewnianych (k/m)

(mile widziane pary)

Miejsce pracy: Niemcy, Sangerhausen

Zadania na stanowisku:

·         prace pomocnicze na produkcji i w magazynie

·         pomoc przy produkcji tarcicy, palet drewnianych oraz mebli

Wymagania:

·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         gotowość do pracy w systemie czterozmianowym

·         sprawność i kondycja fizyczna

·         posiadanie uprawnień na wózek widłowy oraz doświadczenie na produkcji będą dodatkowym atutem

     Oferujemy:

·         zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę

·         stawkę początkową 9,01 euro brutto/h,

a od kwietnia 9,27 euro brutto/h

·         pomoc w organizacji zakwaterowania

·         wsparcie polskiego konsultanta i działu Welcome

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres wpisując w tytule PP/S/01/2018

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".