DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 500-3 200 EUR/m-c
  • Firma: Hartwig Praca Expess Niemcy
  • Kontakt: Robert Hartwig
  • Telefon: +48662459869
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Ślusarz / Monter Miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia Opis stanowiska prace ślusarskie i monterskie w Hali produkcyjnej, przy montażu konstrukcji stalowych.

Ślusarz / Monter Miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia

Opis stanowiska

prace ślusarskie i monterskie w Hali produkcyjnej, przy montażu konstrukcji stalowych.

Wymagania umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz umiejętność wykonywania prac ślusarskich w tym: mierzenie,trasowanie,wiercenie.

praca na podstawie rysunku technicznego

podstawowa umiejętność spawania( 135)

samodzielność w wykonywaniu pracy

Oferujemy

umowa o pracę na warunkach niemieckich bezpośrednio z pracodawcą

praca stała bez ograniczeń dla osób szukających stabilizacji

wynagrodzenie w wysokości dopasowanej do kwalifikacji

ubezpieczenie w Ubezpieczalni na terenie Niemiec możliwość ubezpieczenia rodziny

płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni na rok

zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, z dostępem do WiFi

polskojęzyczna obsługa i wsparcie we wszystkich sprawach administracyjno - prawnych, związanych z zatrudnieniem. Gwarantujemy pracę w przyjaznej i życzliwej atmosferze.

O mnie

Na stałe mieszkam w Turyngii, Wolnym Mieście Erfurt, chciaż większość z moich kandydatów mówi w skrócie Niemcy. Był czas kiedy przyjechałem po raz pierwszy do Niemiec i podróżowałem w karawanie wesołego miasteczka rozkłądając dużą karuzele na wesołych miasteczkach, festynach. Ale to było prawie 20 lat temu. Od tego czasu pracowałem jako handlowiec, sprzedawca, informatyk, serwisant komputerowy, pracownik restuaracji, telemarketer, streetworker, pracownik działu marketingu, komsultant do spraw programowych, ostatecznie jako rekruter od ponad 4 lat aż do teraz. Dlatego jestem przekonany że możesz skorzystać z mojego doświadczenia, jako kandydat lub jako rekruter. Zobacz ofertę dla rekrutera

Tak jestem rekruterem czym realizuje moją wymarzoną rolę profesjonalisty. Ale nie jestem zwyczajny, bo uwielbiam te pracę, bo tak wogóe to jeszcze nie przepracowałem ani jednego dnia, bo dla mnie to misja, dzięki której realizuje moje marzenia. Jeśli już rozmawiałeś ze mną przez telefon to znasz moje zaamgażowanie w poszukiwaniu rozwiązania. Dzięki aktywności zawodowej realizuje swoje nawiększą radość, codziennie poznaje nowych ludzi i dziele się tym co mam najważniejszego czyli możliwością wyjazdu do pracy w Niemczech i zarobiania w Euro na dobrych warunakch. O czym możesz się przeknać w zakładce dla kandydata

Poznajmy się.

Robert Hartwig Weimar

Możesz się do mnie zwracać w sprawie ofert pracy w systemie delegacji, dostępny na tereinie całych Niemiec. To szczególnie przydatne dla osób przyjeżdzających do Niemiec, by zarobić niebędne pieniądze a nastepnie wrócić do domu w Polsce.

Możesz mnie zweryfikować na firmowej stronie firmy w której pracuje.

Witaj na blogu Hartwig Express

Jesteśmy przekonani, że Twoja wizyta na naszej stronie to pierwszy krok do znalezienia wymarzonej pracy w Niemczech. Nasz blog to miejsce, gdzie dzielimy się wiedzą, poradami i aktualnymi ofertami pracy, które pomogą Ci w osiągnięciu zawodowego sukcesu.

Dlaczego warto wybrać Niemcy? Niemcy to kraj o stabilnej gospodarce, wysokim standardzie życia i szerokim spektrum możliwości zawodowych. Bez względu na to, czy jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, Niemcy oferują środowisko, które wspiera rozwój i doskonalenie umiejętności.

Co oferujemy?

Aktualne oferty pracy: Znajdziesz u nas oferty pracy z różnych branż, dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia.

Porady ekspertów: Nasze artykuły i poradniki są pisane przez specjalistów, którzy znają niemiecki rynek pracy od środka.

Wsparcie w procesie rekrutacji: Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, takich jak CV i list motywacyjny, oraz w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych.

Informacje o życiu i pracy w Niemczech: Dowiesz się, jak wygląda codzienne życie w Niemczech, jakie są prawa pracownika i jak zorganizować przeprowadzkę.

Jak możesz zacząć? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami i ofertami pracy. Jeśli znajdziesz coś dla siebie, nie wahaj się skorzystać z formularza zgłoszeniowego. Wystarczy, że podasz swoje dane, doświadczenie i oczekiwania, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.

Twoja przyszłość w Niemczech zaczyna się tutaj! Nie czekaj, dołącz do tysięcy zadowolonych czytelników, którzy dzięki naszym poradom znaleźli pracę swoich marzeń. Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś i zrób pierwszy krok na drodze do kariery w Niemczech.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do pracy w Niemczech Imię i nazwisko: Adres e-mail: Numer telefonu: Zawód/Specjalizacja: Doświadczenie zawodowe: Oczekiwania dotyczące pracy: Preferowane miasto/miasta w Niemczech:

Dołącz do nas! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zostaw komentarz pod jednym z postów. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby wspierać Cię na każdym etapie poszukiwania pracy.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego bloga i życzymy powodzenia!

Powyższe powitanie jest przykładem tekstu, który może zachęcić odwiedzających do wypełnienia formularza zgłoszeniowego do pracy w Niemczech. Pamiętaj, aby dostosować treść do specyfiki Twojego bloga i potrzeb Twojej grupy docelowej. Powodzenia!

Nasze obszary rekrutacji oraz lokalizacje miejsc pracy

Lokalizacja BERGEN Niemcy (1) Lokalizacja Berlin Niemcy (2) lokalizacja BRACKENHEIM Niemcy (1) Lokalizacja BREITENTHAL Niemcy. (1) Lokalizacja CHEMNITZ Niemcy (1) lokalizacja FRANKFURT NAD MENEM Niemcy (1) lokalizacja GREVENBROICH Niemcy (2) Lokalizacja Halle Niemcy (1) Lokalizacja JENA Niemcy (1) Lokalizacja KARLSRUHE Niemcy (2) lokalizacja KULMBACH Niemcy (1) Lokalizacja MANNHEIM (1) Lokalizacja Neuhaus am Rennweg Niemcy (1) Lokalizacja PADERBORN Niemcy (1) Lokalizacja Rheinfelden Niemcy (1) Lokalizacja SCHWERINGEN Niemcy (2) Lokalizacja Stimpfach Niemcy (1) lokalizacja w Niemczech Regensburg (1) Lokalizacja WERTHEIM Niemcy (4) monter wentylacji hydraulik (1)

Podejmij zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z urlopem oraz świadczeniami

Podejmij zatrudnienie w zait firmie z doświadczenem na rynku ponad 20 lat dzięki polskiemu rekruterowi w Niemczech. Możesz zatelefonować teraz, lub skorzystac z witryny internetowej z ofertami https://forzg.blogspot.com/ by wybrać najlepsze dla siebie propozycje pracy. Zgłoś się teraz by ruszyć do pracy już od następnego poniedziałku. Zapraszam Robert Hartwig, AMS Weimar

 Zobacz warunki dla kandydata.

samouczek jezykowy

Strona aktualizowana na bierząco, ostatnio 21 maj 2024, korzystaj do woli, to moja pomoc dla ciebie byś łatwiej mógł podjąć pracę w Niemczech.

 W tym miejscu bede publikował lekcje jezyka Niemieckiego, dzięki którym moi kandydaci oraz rekruterzy bedą mogli zorientować się co warto zapoznać by lepiej przygotować się do pracy

Zacznijmy od opowiedzenia o sobie tak by złapać minimalny kontakt z osobami które spotkamy w pracy. Jest to o tyle ważne wiele osób chciałby wyjechać ale bez tych zdań początkowych bedzie to naprawdę trudne.

Jeśli coś jest jeszcze za trudne nie przejmuj się spróbuj czegoś łatwiejszego.

Moim zdaniem to od tego warto zacząć by rozpoznać co do nas mówią i potrafić podjąć rozmowe.

+48 662 459 869