Personalservice
Robert Hartwig - Weimar
dodano 3 miesiące temu

b1 Elektryk przemysłowy –do okablowywania szaf sterowniczych Miejsce pracy: całe Niemcy, różne lokalizacje

2500-3500  EUR / m-c
Wyświetleń: 585Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Elektryk przemysłowy –do okablowywania szaf sterowniczych

Miejsce pracy: Niemcy. różne lokalizacje,

Opis stanowiska

Naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych;

Naprawa ogólnych urządzeń elektrycznych w zakładzie;

Budowa i okablowywanie szaf sterowniczych.

Okablowywanie budynkow mieszkalnych, restauracji ,hal produkcyjnych

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe jako Elektryk;

Znajomość j. niemieckiego na poziomie ponadpodstawowym

Doświadczenie zawodowe;

Świadectwo ukończenia szkoły;

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00- 19,00 €/h brutto na start

Płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%;

Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny;

Dieta za każdy przepracowany dzień –w rożnych wariantach do wyboru

Dopłata do weekendowych zjazdów do Polski-80 euro netto (przy częstych zjazdach do Polski)

Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni

Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnione bezpłatnie

Płatny urlop od 25– 30 dni w roku;

Zaliczki cotygodniowe

Premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony -1000€;

Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą na konto bankowe

W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce

Premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku;

Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld; (pomoc przy formalnosciach)

Dofinansowanie przedszkola lub żłobka do 30 € miesięcznie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Daar Personal Service Rekrutacja Całe Niemcy

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig