HR International Sp.z o o
Monika Bąk
dodano około rok temu

Pakowanie i etykietowanie produktów

13  EUR / h
Wyświetleń: 46Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Firma Matchmaker Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pakowacz- plastikowe elementy

Miejsce pracy: 66557 Illingen (okolice Saarbrücken), Niemcy

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie produkcyjne
  • gotowość do pracy zmianowej ( 1 i 2 zmiana),
  • własny samochód na wyjazd (codzienne dojazdy na zlecenie)- warunek konieczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • liczenie oraz pakowanie plastikowych elementów (rurek, pipet itp.) używanych w medycynie
  • kontrola jakości produkowanych elementów

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 euro brutto
  •  bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
  •  możliwość długotrwałej współpracy
  •  wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
  •  opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pakowacza. Klient prowadzi firmę zatrudniającą około 80 pracowników, zajmuje się produkcją artykułów medycznych jednorazowego użytku wykonanych z tworzyw sztucznych.

 NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA- WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!
 BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Matchmaker Sp. z o.o.

Kraków, Polska
664160353
Osoba Kontaktowa
Monika Bąk