Marika
dodano 23 dni temu

Oferta Pracy: Kucharz/Kucharka – Niemcy

Wyświetleń: 135Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Lokalizacja: Całe Niemcy

Poszukujemy utalentowanych kucharzy i kucharek do pracy w restauracjach oraz  hotelach w różnych regionach Niemiec. Jeśli masz pasję do gotowania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z recepturami oraz standardami lokalu
  • Współpraca z zespołem kuchennym przy codziennych zadaniach
  • Dbałość o estetykę serwowanych potraw i ich wysoką jakość
  • Przestrzeganie norm higieny i bezpieczeństwa żywności
  • Udział w tworzeniu menu i wprowadzaniu nowych dań

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kucharz lub kucharka (minimum 2 lata)
  • Znajomość technik kulinarnych i różnych kuchni międzynarodowych
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o prace bezpośrednio z niemieckim pracodawca na pełny etat
  • Wynagrodzenie 2200 – 3000 EUR netto miesięcznie (w zależności od kwalifikacji i doświadczenia)
  • Elastyczność w wyborze lokalizacji pracy (różne regiony Niemiec)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanych lokalach
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Długoterminową współpracę i stabilne zatrudnienie

Jak aplikować? Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Fachkraefteperklick.de

Berlin, Niemcy
+49 1622969076
Osoba Kontaktowa
Marika