Klaver sp z o o
KlaverTeam
dodano 4 dni temu

Komisjoner- różne regiony- praca w Niemczech od zaraz

Wyświetleń: 51Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

NIEMCY Komisjonowanie Książek

 Praca bez języka i prawa jazdy
Order picker - książki, zabawki, płyty CD itp

Wymagania:
  •  dobra kondycja fizyczna
  • motywacja do pracy
Zakres obowiązków:
  •   komisjonowanie/ zbieranie zamówień zabawki
  •  pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki
  •  prace logistyczne i magazynowe
  •  praca w systemie 3 zmianowym
  •  pracownicy przechodzą tam szkolenia na wózki widłowe
Pracodawca oferuje:
  •  wyrobienie numeru podatkowego
  •  wysoką stawkę godzinową
  •  zakwaterowanie oraz dojazd do pracy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Dominika + 48 570 901 033
Kamila +48570901414
Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa, ul. Gminna 131

Regulamin portalu Jober.pl

Częstochowa, Polska
+48570901414
Osoba Kontaktowa
KlaverTeam
strona www:
www.klaverteam.com