TECHNIK OBRÓBKI SPAWANIEM FREZARKA CNC

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Balticpersonal GmbH
  • Kontakt: Malgorzata Leszcz
  • Telefon: +4938564014812, +491734279691
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Niemiecka firma z ponad 15-letnim doświadczeniem Balticpersonal obecnie poszukuje pracownika na stanowisko

Technik obróbki spawaniem
Frezarka CNC

Praca od zaraz: okolice Wismar, Niemcy

ZADANIA:
  • Realizacja istniejących zleceń frezowania na czas i zgodnie z planem
  • Konieczna jest praca zgodnie z rysunkiem
  • Praca wykonana na maszynie HAAS VF
  • Serwis, naprawa i konserwacja
WYMAGANIA:
  • Ukończone szkolenie - specjalista CNC alternatywnie operator maszyn i urządzeń do technologii metalu i tworzyw sztucznych
  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn HAAS VF
  • Mile widziana umiejętność automatyzowania zadań za pomocą rejestratora makr lub   kodów GSM
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
OFERUJEMY:
  • Niemiecka umowa o prace  w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreslony
  • Wynagrodzenie 15,00 € brutto/h
  • Dieta 15,00 € netto/za każdy przepracowany dzień
  • Dodatki za nadgodziny 25%, prace w niedziel 50% i w swieta 100%
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie: pokój jednoosobowy
  • Świąteczne i wakacyjne premie

Malgorzata Leszcz
Mobil 0173 4279691
Tel.: 0049 385/64014814 (Polski, Niemiecki)
Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin
[email protected]