DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-18 EUR/h
  • Firma: Adecco Personaldienstleistungen GmbH
  • Kontakt: Katarzyna Podrez
  • Telefon: 0049 1734656158
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter konstrukcji stalowych

Firma Adecco Group powstała w 1996 roku i zmienia życie zawodowe 3,5 miliona ludzi każdego roku. Współpracujemy z ponad 100 000 organizacjami w 60 krajach, umożliwiając ich sukces. Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę i mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Aktualnie zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Slusarz, Spawacz, Monter konstrukcji Stalowych (m/w/d)

Miejsce pracy: Cottbus, Nochten, Boxberg

Twój zakres obowiązków

  • Montaż konstrukcji stalowych według projektu

  • Przygotowanie materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu

  • Kontrola jakości wykonanej pracy

  • Przestrzeganie przepisów BHP

  • Współpraca z innymi członkami zespołu montażowego

  • Raportowanie postępów prac do przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych - mile widziane

  • Znajomość narzędzi i maszyn używanych do montażu konstrukcji

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatki urlopowe i swiateczne

  • Bezpłatna odzież ochronna

  • Urlop do 30 dni w zależności od stażu pracy

  • Wiele korzyści z wielu branż (sklepy internetowe, multimedia, fitness i wiele innych)

Wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie?

Jesli tak, to prosimy o przesylanie CV w jezyku niemieckim najlepiej za pośrednictwem naszej platformy aplikacyjnej .

 * Wszystkie terminy użyte w tym ogłoszeniu o pracę odnoszą się w równym stopniu do wszystkich płci.