DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grandhotel Heiligendamm
  • Kontakt: Iwona Tkacz
  • Telefon: +4915209229022
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Recepcjonista

Witamy w najpiękniejszym miejscu pracy na świecie!

W żadnym innym miejscu na północnoniemieckim wybrzeżu Bałtyku harmonia przyrody nie jest tak imponująca jak w Heiligendamm i jego okolicach. Od 1793 roku Grand Hotel Heiligendamm jest pierwszym adresem dla wymagających podróżnych, którzy cenią sobie dystyngowaną atmosferę luksusowego grand hotelu. Serdecznie wita Państwa ekskluzywny ośrodek, położony bezpośrednio nad morzem, z regularnymi imprezami, jak również wydarzeniami artystycznymi i kulturalnymi.

Jako członek "SELEKTION DEUTSCHER LUXUSHOTELS", "GLOBAL HOTEL ALLIANCE" i "THE LEADING HOTELS OF THE WORLD" cieszymy się doskonałą reputacją poza granicami Europy, z której mogą skorzystać również Państwo.

Twoje zadania

    Profesjonalne doradzanie i wsparcie naszych gości

    Nanoszenie danych w systemie TAC i Suite 8

    Efektywne planowanie zabiegów pielęgnacyjnych dla gości

    Aktywna sprzedaż i doradzanie zabiegów w SPA, jak również naszych linii produktowych, takich jak

"La Prairie", "und Gretel" i Thalgo

    Wsparcie administracyjne i operacyjne działu SPA oraz gości

    Przyjmowanie rozmów telefonicznych

    Ścisła współpraca z zespołem Guest Relation oraz recepcją i rezerwacją

Twój profil

     Pozytywna charyzma i entuzjazm

    Znajomość oferowanych linii produktów i wszystkich zabiegów

    Najwyższa świadomość jakości

    Zaangażowanie i wysoki poziom motywacji

    Szczere zaangażowanie w w kontaktach z gośćmi

    Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Oferujemy Państwu

    Jako członek "The Leading Hotels of the World" cieszymy się doskonałą reputacją poza granicami Europy.

    Atrakcyjne warunki urlopowe i dodatek urlopowy

    Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń wraz z atrakcyjnymi benefitami dla pracodawcy

    Zakładowy system emerytalny wraz z dodatkiem

    Możliwość specjalistycznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

    Możliwości dalszego rozwoju i awansu w ramach działu lub między działami

    Urozmaicone menu na śniadanie, obiad i kolację w naszej restauracji dla pracowników

    Bezpłatne korzystanie z miejsc parkingowych

    Niedrogie zakwaterowanie na czas trwania okresu próbnego w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i hotelu.

Kontakt:

Prosimy o szczegółową aplikację z podaniem oczekiwań płacowych i najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy. Najlepiej zgłoś się już dziś i stań się częścią naszego zespołu Heiligendamm.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami.

Adres

Grand Hotel Heiligendamm

Prof.-Dr.-Vogel-Str. 6

18209 Bad Doberan-Heiligendamm

Telefon: +49 (0)15209229022

Fax: +49 (0)38203 - 740-7819

[email protected]

Internet: www.grandhotel-heiligendamm.de