• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grandhotel Heiligendamm
  • Kontakt: Iwona Tkacz
  • Telefon: +4915209229022
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pokojówka
Firma Grandhotel Heiligendamm poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

Pokojówka/ Pokojowy/ pracownik housekeeping

Miejsce pracy: Heiligendamm (ok. Rostock), Niemcy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w hotelu mile widziane
  • znajomośc jezyka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana, nie wymagana
  • zamiłowanie do szczegółów

  • zaangażowanie i wysoki poziom motywacji

  • pozytywne nastawienie wobec gości oraz do wykonywanej pracy

  • umiejętność  komunikacji oraz pracy w zespole

  • samodzielne i odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzątanie pokoi hotelowych, apartamentów, restauracji, pomieszczeń konferencyjnych, recepcji oraz zaplecza biurowego
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy (uzupełnianie srodków czystości, pościeli oraz artykułów dla gości)
  • przekazywanie usterek i koniecznych napraw przełożonym

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę, bez pośrednikow
  • wsparcie w organizacji pierwszych krokow w Niemczech oraz załatwianiu formalności w języku polskim
  • korzystne cenowo zakwaterowanie na czas trwania okresu próbnego w pobliżu plaży i hotelu

  • zróżnicowaną ofertę posiłków w naszej stołówce dla personelu

  • darmowe korzystanie z miejsc parkingowych

  • ubranie robocze oraz pranie go na koszt hotelu

  • atrakcyjny system urlopowy oraz wynagrodzenie za dni urlopowe

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń wraz z atrakcyjnymi benefitami dla pracodawnika

  • firmowy system emerytalny wraz z dodatkami

  • możliwości dokształcania wewnętrznego i zewnętrznego

  • możliwości dalszego rozwoju i awansu w ramach działu lub pomiędzy działami

Czekamy na Państwa aplikację, zawierającą oczekiwania płacowe oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy. Najlepiej zgłoś się już dziś i stań się częścią naszego zespołu!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”