DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 3 200-3 800 EUR/m-c
  • Firma: INTEC Personal
  • Kontakt: Marlena Wisniewska
  • Telefon: +4936177791535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Firma INTEC Personal wspiera twoją karierę zawodową. Wiemy, jak duże są kłody rzucane czasem pod nogi. Czasami jest to brak kwalifikacji, czasem brak urzędowej wiedzy. Silny partner jest potrzebny zwłaszcza na początku ścieżki zawodowej. Jesteśmy tym silnym partnerem. Pomoc w sprawach urzędowych, w organizacji miejsca pracy zwiazanego z twoim wykształceniem i kwalifikacjami to coś co nas motywuje.

Elektromonter/Monter szaf sterowniczych

Miejsce pracy: Niemcy

WYMAGANIA:

  • Zmysł techniczny i zdolność oceny
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie na stanowisku
  • Mile widziane: Uprawnienia SEP do 1kV

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Okablowanie szaf sterowniczych
  • Montaż końcowy i testowanie szaf sterowniczych

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Umowe o pracę na czas nieokreślony
  • Mozliwosc cotygodniowej zaliczki
  • Dodatki za nadgodziny, pracę w niedziele i święta
  • Diete netto za każdy przepracowany dzień
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania, pokoje jednoosobowe z dostepem do kuchni
  • Opieke polskojęzyczego koordynatora

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”