Grzegorz
Grzegorz
dodano 3 miesiące temu

Lakiernik- okolice Rostock

Rostock Niemcy
Wyświetleń: 296Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Szczegóły ogłoszenia

  • Forma pracy:Pełny etat

  • Umowa:Umowa o pracę

  • Pracodawca: SARA Personal

Opis oferty pracy

Praca dla 1-2 malarzy/malarzy przemysłowych, malowanie elementów stalowych

LOKALIZACJA: okolice Rostock

Szukamy kandydatów którzy:
- ukonczyli szkolenie jako malarz, malarz przemysłowy, lub mechanik procesowy w zakresie technologii powlekania
- mają dosiadczenie praktyczne, szczególnie w obszarze ochrony przed korozją
- maja chęć do pracy zmianowej

Obowiązki:

- gruntowanie, malowanie elementów stalowych metodą hydrodynamiczną
- maskowanie, piaskowanie, malowanie wstepne, dołaczanie logo, kontrola wzrokowa elementów

STAWKA: 2000€ miesięcznie netto, po 6 miesiącach podwyżka do okolo 2200€ netto

Firma oferuje darmowe zakwaterowanie jednoosobowe
Nie wymagamy ani prawa jazdy ani własnego samochodu
Wymagany podstawowy niemiecki na poziomie A2

Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej a także do kontaktu telefonicznego lub mailowwgo.
Zapraszamy

Numer agencji (KRAZ): 26870
Regulamin portalu Jober.pl

Grzegorz

Wrocław, Niemcy
0736893070
Osoba Kontaktowa
Grzegorz