• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LUKSMANN
  • Kontakt: Luksmann Rekruter
  • Telefon: 0048 500 800 713
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

Kierowca CE – Rostock – chłodnia 2/1

region zatrudnienia: Rostock

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie zestawu typu chłodnia

  • przewóz artykułów spożywczych

  • trasy dalekobieżne lub krótkobieżne po Niemczech

  • pisemna komunikacja z dyspozycją w j. niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę w systemie 2.1 lub 3.1 do wyboru przez kierowcę

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • nową flotę do dyspozycji – wiek pojazdów od 1 do 4 lat,

  • niemieckie zarobki składające się z podstawy  na umowie 100 € brutto za dzień pracy + diety w przypadku tras dalekobieżnych 24 € netto dziennie, w systemach możliwe jest przepracowanie 19stu dni roboczych

  • Zakwaterowanie w przypadku tras krótkobieżnych

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

  • doświadczenia jako kierowca CE

  • podstawowy ADR

  • podstawowa znajomość niemieckiego, mile widziany angielski

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: [email protected]

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713  lub 0048 505 500 420

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”