DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 18 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Paulina Ogorzalek
  • Telefon: +48664970651
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Elektryk

→ 18€ brutto/h + 5€ netto diety dziennej!

Miejscowość: Rosenheim, Niemcy

Opis stanowiska

  • zarządzanie podległym zespołem
  • planowanie prac elektrycznych na terenie budowy
  • umiejętność rozdzielania zadań
  • praca w zgodzie ze schematami elektrycznymi
  • miejsce pracy uzależnione jest od lokalizacji budowy

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)
  • wykształcenie kierunkowe + doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
  • mile widziany samochód na dojazdy do pracy
  • samodzielność w działaniu
  • punktualność

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • gwarancję odprowadzania składek
  • bezpłatne ubranie robocze
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka początkowa: 18 € brutto/h + 5 € netto diety za każdy przepracowany dzień)
  • Osoby bez wykształcenia kierunkowego mają możliwość podjęcia pracy jako pomocnik elektryka (stawka: 11.40 € brutto/h + 20 € netto diety za każdy przepracowany dzień)