Natalia Fortus
dodano ponad 2 lata temu

Magazynier / Ślusarz - praca w Niemczech! 2700€ msc

Rosenfeld Niemcy
14.5-15  EUR / h
Wyświetleń: 3209Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

FORTUS WOTZKA sp. k., oferuje legalne i stabilne zatrudnienie pracownikom na terenie Polski oraz Niemiec w branży obróbki stali zbrojeniowej.

Numer KRAZ 8645

Zakres obowiązków:

•          Załadunek ciężarówek za pomocą wózka widłowego i suwnicy z poziomu 0

•          Przyjmowanie, sprawdzanie, składowanie różnych materiałów

•         Kompletowanie zamówień

•         Wsparcie w bieżącej pracy warsztatu ślusarskiego

•         Drobne prace ślusarskie

Nasze oczekiwania:

•          Aktualne uprawnienia na suwnicę i wózki widłowe II WJO

•          Ubezpieczenie w Polsce na 30 dni przed podjęciem pracy

•         Umiejętność obsługi komputera

•         Dyspozycyjność i chęć do podjęcia pracy na terenie Niemiec

•         Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

•         Mile widziany brak nałogów

Możemy zaoferować:

  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
  • Pomoc w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego
  • Stawkę w wysokości 14,50/h brutto
  • 28 dni urlopu
  • Dodatek za urlop - 500€
  • Dodatek świąteczny - 500€
  • Praca od poniedziałku do piątku od 7 do 16/17 godziny
  • Stabilne warunki finansowe wraz z terminowością wypłat
  • Wsparcie w załatwianiu wszystkich formalności w miejscu zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Zapewniona odzież BHP
  • Stałą pracę – stabilne zatrudnienie przez cały rok
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Fortus Wotzka

Bytom, Polska
739199122
Osoba Kontaktowa