dodano około rok temu

Elektryk

Rosenfeld Niemcy
16  EUR / h
Wyświetleń: 2479Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Umowa-zlecenie
Doświadczenie:
Minimum 2 lata
Szukamy Elektryków do Pracy w Niemczech!
Zapraszamy do naszego zespołu pasjonatów branży elektrycznej! Poszukujemy doświadczonych i zdolnych Elektryków do pracy w Niemczech.

Oferujemy:
- Stabilną polską umowę zlecenie.
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zakresie 13-16 Euro Netto, zależne od doświadczenia.
- Bezproblemowy transport oraz zakwaterowanie, bez ukrytych opłat.
- Pracę w wymiarze 50-60 godzin tygodniowo.
- Możliwość zjazdów do Polski co 4-6 tygodni, na koszt pracodawcy (zjazdy opcjonalne).
- Możliwość otrzymywania zaliczek co tydzień.

Obowiązki zawodowe:
- Montaż kanałów kablowych do szaf.
- Układanie kabli na szafach rozdzielczych i skrzynkach zaciskowych.
- Podłączanie urządzeń, szaf sterowniczych oraz skrzynek zaciskowych.
- Precyzyjne cięcie kabli i wykonywanie połączeń zgodnie z planem.
- Wykonywanie ogólnych zadań elektryka.

Poszukujemy również Brygadzistów!

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: [email protected].
Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku pracy!

Wymagania

- Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy w Niemczech.
- Umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym.
- Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe.
- Zdolności manualne i umiejętność obsługi elektronarzędzi.
- Znajomość języka niemieckiego (mile widziana).
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Delwro

Wrocław, Polska
728517966
Osoba Kontaktowa
Mateusz Sobierajski