POKOJÓWKA, POMOC KUCHENNA, KUCHARZ, KELNER (M/K) - NIEMCY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 100 EUR/m-c
  • Firma: Work Time
  • Kontakt: Monika Rozicka
  • Telefon: 784673029
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Agencja pośrednictwa pracy Work Time (nr rej. 19380) obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowiska:


POKOJÓWKA / -POKOJOWY

POMOC KUCHENNA

KUCHARZ / KUCHARKA

KELNER / KELNERKA


Miejsce pracy: hotel w Riedenburgu (Niemcy)

Wynagrodzenie: kucharz - od 1500€ netto, pomoc kuchenna / pokojówka - od 1100€ netto, kelner - od 1200€ netto / m-c + napiwki

Zakwaterowanie: darmowe

Wyżywienie: darmowe


Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (w przypadku kucharza)

- doświadczenie w pracy na powyższych stanowiskach

- komunikatywna znajomość niemieckiego


Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony

- pakiet świadczeń socjalnych

- ubezpieczenie

- premie

- możliwość rozwoju


Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:


[email protected]


Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka , ul. Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , e-mail: [email protected] Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby  rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.


UWAGA: Wymaganie od kandydata jakiejkolwiek opłaty przed rozpoczęciem pracy jest niezgodne z regulaminem portalu Jober.pl i może być niezgodne z prawem! Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać obsłudze portalu.